Podkategorie v kategorii Obchody

Obchody

Celkem nabídek 6
Nabídek na stránku:

Aquafilter FHPR5-34 - bez filtrační vložky

400,00 Kč

Filtr Aquafilter FHPR5-34 se montuje přímo na vodovodní potrubí (přívod studené vody). 5" tělo filtru je vhodné k prostorově omezeným instalacím. Připojení 3/4" (vnitřní průměr závitu). Do filtru Aquafilter FHPR5-34 je určeno široké spektrum 5" filtračních vložek o průměru 2 a 1/2": mechanické, uhlíkové, specializované (změkčovací, odželezňovací).

USTM WF1 - bez filtrační vložky

459,00 Kč

Filtr je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Těsnost filtru je ověřena výrobcem přísnými zkouškami. Filtr se montuje přímo na vodovodní potrubí (přívod studené vody). Vhodné pro 10" filtrační vložky o průměru 2 a 1/2". Obvykle se instaluje pod dřez nebo v suterénu domu. Odvzdušňovací tlačítko umožňuje snadno odstranit vzduch po výměně vložky. Připojení 1".

USTM WF12 - bez filtrační vložky

459,00 Kč

Filtr je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Těsnost filtru je ověřena výrobcem přísnými zkouškami. Filtr se montuje přímo na vodovodní potrubí (přívod studené vody). Vhodné pro 10" filtrační vložky o průměru 2 a 1/2". Obvykle se instaluje pod dřez nebo v suterénu domu. Odvzdušňovací tlačítko umožňuje snadno odstranit vzduch po výměně vložky. Připojení 1/2".

10" filtr USTM WF34 - bez filtrační vložky

459,00 Kč

Filtr je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Těsnost filtru je ověřena výrobcem přísnými zkouškami. Filtr se montuje přímo na vodovodní potrubí (přívod studené vody). Vhodné pro 10" filtrační vložky o průměru 2 a 1/2". Obvykle se instaluje pod dřez nebo v suterénu domu. Odvzdušňovací tlačítko umožňuje snadno odstranit vzduch po výměně vložky. Připojení 3/4".

Sprchový filtr Aquafilter FHSH-6-C

599,00 Kč

Sprchový filtr Aquafilter FHSH-6-C - model s větší sprchovou hlavicí- odstraní až 99% chloru- snižuje obsah těžkých kovů (olovo, rtuť, chrom)- účinně odstraňuje škodlivé výpary (směs horké vody a chloru) vznikající při sprchování a koupání Vlastnosti - odstraňuje chlor a těžk…

Městské kolo TREK 7.1 FX (2015)

13 690,00 Kč

TREK 7.1 FX (2015) Parametry viz. foto U všech kol je nutný osobní odběr u nás na prodejně příp. je po dohodě možný jeho dovoz k Vám. Osobní odběr je podmínkou prodeje kol společnosti Trek.Dostupnost velikostí, které nemáme skladem, Vám obratem zjistíme a informaci následně zašleme na V…
Celkem nabídek 6
Nabídek na stránku: