Cena dohodou

Dodavatel: David Klimša
Všechny nabídky dodavatele: 10

Zajistíme rauty, občerstvení, pivní a nápojový servis

    Nabízíme špičkové služby v celé škále přizpůsobené vašim představám a finančním možnostem. Můžete si být jisti vysokou kvalitou služeb i když si objednáte jen grilovaný párek, stejně jako při kompletním stylovém menu třeba z mořských ryb. A co třeba klasická zabíjačková pochoutka? Ochutnejte naši specialitu, vepřovou kýtu na medu! Anebo japonskou klasiku, tak trochu jinak? Objednejte si vegetariánské sushi se vším, co k tomu patří a vaše hostina se stanejedinečným zážitkem. Jsme schopni zajistit gastro servis, od jednoduchých venkovních akcí, spočívajících v klasickém, stánkovém prodeji s klasickým sortimentem, až po náročné hostiny pro větší množství hostů. Můžeme se pochlubit mnohými referencemi a spokojenými zákazníky.
    V oblasti dodávek gastro spolupracujeme výhradně se špičkovým ostravským restaurantem KORAS, který se umístil na 36. místě výběru 100 nejlepších restaurací ČR pro rok 2009.

Nabízíme nejen gastro servis, ale také kompletní nápojový a pivní servis.

    Jako partner pivovaru Plzeňský Prazdroj, provozujeme speciální vozidlo "pivnik", který nám umožňuje čepovat pivo značky Plzeň, Radegast, Gambrinus, Kozel, prakticky kdekoli na venkovních lokalitách, bez závislosti na elektrickém proudu. Mobilní pivník je velmi efektivní, rychle rozkládací bar, který je žádán na všech open air akcích. Jeho výčepní kapacita je značná a výtečně chlazeným pivem a dalšími nápoji zvládá obsloužit akce většího charakteru. Disponujeme značným množstvím techniky, zkušeného personálu a logistickou podporou, takže jsme schopni v oblasti nápojů obsloužit akce s návštěvností několika desítek tisíc návštěvníků. Nabízíme kompletní sortiment nápojů pivo, alko,    nealko.

Speciální kapitolou jsou barevné show našeho "ice cube baru" a jeho barmanů.

Nejčastější forma prodeje: klient si určí konečnou částku či počet namíchaných drinků a návštěvníci akce už si jen chodí pro drinky    míchané před jejich zraky profesionálními a vždy zábavnými barmany. Hosté za drinky již neplatí.

A to nejlepší? Dobrý raut nemusí být drahý! Vyzkoušejte.